Milí přátelé,

v polovině léta jsme na zahradě našeho krásného ateliéru v Podolí sedli ke stolu a připravili letní vydání AKA Stories. Uprostřed rozpáleného města je naše terasa stinná a přívětivá, dům uprostřed zeleně, v klidu a s ranním zpěvem ptáků… Téma bylo jasné! Bydlení ve městě.

Doposud jsme v AKA Stories představovali hlavně rodinné domy, na důkladnou návštěvu jsme vás zvali do rodinného domu v Neveklově, který byl publikovaný v řadě českých i zahraničních médií. Za tento dům jsme také získali titul Dřevostavba roku a významnou mezinárodní cenu Iconic Award.

Ale ne každý má možnost bydlet v rodinném domě nebo dokonce vile. Na začátek Vás pozvu do svého vlastního domu: na ploše většího bytu jsem aplikoval všechny principy naší filozofie Domu, který je domovem, nebo „bydlet jako o dobré dovolené“… Ukážu Vám, jak jsem pracoval s prostorem, jak jsem vybíral ty správné materiály a tvořil náladu domu.

Na dalších příkladech z naší aktuální práce pak představíme byty, do kterých se budete po náročném dni chtít vracet. Přesně o to v našich návrzích usilujeme. O pohodu bydlení. O to, aby dům nebo byt byl jedinečným přístavem plným emocí, kam se budete těšit. Kromě úvodní realizace si pak prohlédněte tři byty, které jsme pro naše klienty navrhli.

Všechny spojuje téma městského bydlení. Všechny tři byty jsou v Praze v nových designových bytových domech… A my jsme principy z návrhů našich rodinných domů přenesli i sem. Inspirujte se.

Stáhněte si newsletter AKA Stories 24/2018 zde.