Milí přátelé,
vy, kteří sledujete naše sociální sítě a web už víte, jaký úspěch zaznamenal v průběhu tohoto roku náš rodinný dům v Neveklově.

Lapidární dům s opalovanou černou fasádou v průběhu letošního jara a léta sbíral jednu cenu za druhou. European Iconic Award, Dřevostavba roku, Stavba roku Středočeského kraje, celostátní Stavba roku… k tomu řada zmínek v zahraničních i tuzemských médiích… Celkově je tento projekt „hrdinou roku“ a my jsme pyšní na to, že důvěra našeho klienta našla tak širokou a pozitivní odezvu.  

Od rodinných domů a obytných interiérů, kterými jsme vás v předchozích měsících zásobovali v AKA Stories, vás dnes zvu do kanceláře.
Největším projektem, na kterém nyní intenzivně pracujeme, je projekt nových kanceláří pro poradenskou společnost Deloitte.
Jen ve stručnosti: společnost Deloitte přestěhuje své pražské sídlo do nových kanceláří v projektu Churchill. Ten staví od listopadu loňského roku společnost Penta mezi Hlavním nádražím a Vysokou školou ekonomickou. Deloitte plánuje obsadit v budově I přes 12 000 m2, tedy více než 80 % celkové pronajímatelné plochy budovy.

My jsme projekt pro Deloitte využili a připravili pro vás speciální toto „office“ číslo AKA Stories. Protože řada z vás pracuje v kancelářích, dovolte mi nyní podrobně vám představit náš přístup k navrhování kanceláří.
V ateliéru jsme kancelářských interiérů navrhli tisíce metrů čtverečních a za léta práce máme vlastní know-how, jak vytvořit kvalitní a krásné pracovní prostředí.
Pojďte se mnou teď na kávu a přijměte pozvání do kanceláří podle AKA.   
Přeji Vám krásné babí léto.

Váš, Michal

Stáhněte si newsletter AKA Stories 25/2018 zde.