Previous slide
Next slide

Boutique villa v Praze

Boutique villa… tenhle dům a hlavně jeho interiéry opravdu milujeme. Zadání bylo jednoduché: “ vytvořte ten nejkrásnější dům jaký umítě, chceme si to užít.“

Nádherné místo s výhledem na Prahu, velký pozemek, osvícený investor. Vytvořili jsme bydlení o kterém jsme snili už roky, čekali na tu správnou kombinaci místa, krásy, atmosféry. Věnovali jsme se velmi podrobně každému detailu, každému místu v domě a vytvořili tak jedinečnou atmosféru a úroveň.

Vytvořili jsme umělecké dílo.

Architektura našich domů je plná pohody, vycházející z vnitřní atmosféry, kombinující nadčasovost vzdušné, vyjímečné architektury s uvolněným stylem intreiéru v jemných béžových a šedých tonech a přírodních strukturách, často rámujeme tyto obrazy velkými posuvnými plochami skel, v nichž se zrcadlí příroda, mraky a obloha. Věříme v maximální spojení bydlení s přírodou, sluncem a světlem, propojení domu se zahradou, s výhledem, velké plochy ponecháváme prosklené a propojujeme tak život uvnitř i vně domu. Domy plné slunce a dobré nálady.

Interiéry otevřené a přátelské. Připomínají místo, kde byste rádi strávili krásnou dovolenou. Místo, kam se po cestách vracíte, domů, protožeprávě tam jste tovy. Příjemné, uvolněné interiéry, ve kterých se pohodlně žije. Interiéry mají svůj nadčasový styl, svou harmonii, jsou originální díky našemu osobitému vkusu, světlé a vzdušné, kombinují přírodní materiály a struktury do jednoho plynoucího příběhu. Do prostoru, ve kterém se příjemně žije. Stejně jako srdce otevřené radosti jsou naše rodinné domy otevřené do exteriéru vždy tam, ke je to možné.

Architekura zevnitř. Návrh domu je o umění naslouchat a o empatii.. Zásadní pro nás byl a vždycky bude dialog s našimi klienty. Pozorně nasloucháme vašim názorům, přáním a zkušenostem na bydlení a způsob života. Stejně jako na cestách světem hledáme základy společného zadání. Každý dům a jeho srdce – interiér je jiný, je to originál. Váš originál. vy přicházíte s požadavkem krásného domu, ale dům je především o bydlení, o domově, dům začíná vnitřkem, tam budeme žít, ten určuje kvalitu budoucího štastného života. Proto navrhujeme architekturu zevnitř.

 

2020 / 2022 Praha
Architekti / Michal Kunc, Petr Tesař
Foto /
Užitná plocha / m²