AKA telier kunc architects
 
POZVÁNKA NA LIVE STREAM | 26. 5. 2020
 

Pracovní prostředí budoucnosti
Michal Kunc v živém podcastu Deloitte

Milí přátelé,
srdečně Váš zvu již zítra ke sledování podcastu Pracovní prostředí budoucnosti – live stream
Úterý 26. 5. 2020 | 10:00-11:00

Obsah vysílání
Nároky na flexibilitu i efektivitu pracovního prostředí se dlouhodobě zvyšují a jsou hlavním trendem na trhu s kancelářskými prostory. Aktuální situace je jen urychlila. Jak tedy funkčně i nákladově optimalizovat kancelářské prostory a celý proces zefektivnit? Jak udělat z nových kanceláří strategickou příležitost i konkurenční výhodu? Co nám ukázala aktuální krize a jaké budou další trendy v oblasti lidského kapitálu? Bez čeho se kanceláře neobejdou a co bude jako příjemný bonus?

Připojte se k našemu vysílání, kde probereme tvorbu pracovního prostředí a přidáme naše zkušenosti s vytvářením nových kancelářských prostor.
Společně se zaměříme na interiérové řešení a trendy, které tvorbu nových kanceláří provází. A jako bonus společně s námi nahlédnete do sídla společnosti Deloitte v Praze.
Registrujte se: budu rád, když se – třeba jen virtuálně – zítra potkáme.

Váš, Michal

 
 
ČTĚTE VYDÁNÍ AKA STORIES
NAŠE ARCHITEKTURA
 
 
   
 
 
stáhněte si AKA STORIES
 
 

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]