Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
Filozofie šťastného bydlení / září 2016
aka
stories
 

Dobrý den,
jsou různé cesty ke štěstí. Různé formy i přístupy. My v Ateliéru Kunc architects víme, že prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje a mění náš život. Dělá ho šťastnějším.
Rád bych Vám představil můj pohled na to, jak architektura dělá lidi šťastnějšími. Aktuálně vyšel na ARCHIWEBu, nejčtenějším českém webu o architekutře, obsáhlý rozhovor, kde představuji, co pro mne znamená architektura a také hledání pohody a štěstí v životě.

 

Přečtěte si rozhovor zde.
Všechny naše realizace publikované na Archiwebu najdete zde.
A samozřejmě budu rád, když mi napíšete, jak se na téma architektury a štěstí díváte Vy.
 

Váš, Michal

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]