AKA telier kunc architects
 
AKA STORIES MINI 02 | duben 2020
 

AKA STORIES MINI
Pravidelný podcast Michala Kunce
Jak se navrhuje prostor, kde se lidé budou cítit skvěle?

Milí přátelé,
před pár dny jsem vám psal poprvé: z nuceného homeoffice jsem s vámi sdílel první video AKA Ministories.
Rozhodli jsme se s vámi zůstat v kontaktu a namísto „velkých“ AKA Stories, tedy časopisu se vším všudy, budeme pravidelně natáčet o bydlení, o naší práci a o tom, co právě teď vnímáme v oblasti architektury a bydlení jako důležité.

Dnes Vám posílám video na téma Proč mít krásné bydlení. Bydlení se po krizi se nezmění… to vnímám jako hlavní fakt, který bych v tomto vydání AKA Stories Mini chtěl s Vámi probrat. Bydlení a domov budou vždy středobody naší mysli, vždy to bude základní hodnota, na které stojí naše existence, a proto i po krizi, která se na nás teď valí, my architekti stále budeme navrhovat domy a byty. Naši Filosofii šťastného bydlení jsme dlouhé roky pilovali a promýšleli a teď o to více nabývá na aktuálnosti.

Napište mi a budu rád, když se – třeba jen virtuálně – potkáme.

Váš, Michal

 
 
VŠECHNA VYDÁNÍ AKA STORIES
NAŠE ARCHITEKTURA
 
 
   
 
 
stáhněte si AKA STORIES
 
 

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]