Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
04 / prosinec 2014
aka
stories
 

ÚVODEM. KLIDNÉ VÁNOCE

 

Jsme rádi, že právě čtete letošní čtvrté číslo našeho AKA Stories. Každý měsíc pečlivě vybíráme, které projekty a jaká témata vám zde představíme. Tentokrát jsme se – i proto, že pomalu končí – ohlédli za tím letošním rokem.

 

U nás ve studiu byl rok 2014 ve znamení velkých změn, spousty zajímavých projektů, na nichž jsme pracovali i stále pracujeme. Některé jsme vám představili v předchozích číslech AKA Stories, jiné alespoň v souhrnu vám představíme nyní. Chceme vás tímto především inspirovat a ukázat, že svět naší architektury je krásný, kreativní a není vzdálený běžnému uživateli. Naše kanceláře, stejně jako rodinné domy dnes denně využívají tisíce lidí. Pracují v nich, často v nich žijí. Prohlédněte si „náš rok“, několik tipů ze světa i náš nový web, který jsme dokončili letos na podzim.

 

Na závěr bych vám všem chtěl popřát klidné, tedy (nepracovní :-) Vánoce, dobrý start v roce 2015 a těším se opět na setkání s Vámi v lednu příštího roku.

 

Srdečně Váš,

 

Michal K.

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]