AKA telier kunc architects
 
32 | červenec 2020
 

Kanceláře v novém světě
Téma tohoto dílu AKA Stories.
Trendy, vize & moderní pracovní prostor.

Milí přátelé,

když jsme se potkali na stránkách AKA Stories naposledy, bylo to v jiném světě. V únoru jsme si v poklidu začátku nového roku chystali další vydání našeho časopisu. Pracovali jsme na dalších projektech a zdálo se, že vše bude jako doposud. Více práce,nové projekty, skvělí klienti. Střih.

Je první březnový týden. Následující dva měsíce potom jste zažili stejně jako my v jiném světě. Byl a do jisté míry stále je to svět nových konstelací. Odteď bude leccos jinak. Zatím nevíme, jak. Ale je jisté, že jinak. Na nějaké hodnocení nebo postoj je brzy a my – stejně jako nejspíš vy – nevíme, jak se promění naše práce. Jak bude architektura fungovat v nových podmínkách. V nových vztazích a nastavení všeho. Proto jsme zahodili rozpracované číslo AKA Stories a z (relativního) bezpečí našich domovů zpracovali téma KANCELÁŘE. Dnes už jsme zpět v ateliéru a pracujeme na projektech.

Protože řadu let navrhujeme kanceláře pro velké i malé firmy, a protože pracovní prostředí našich klientů teď na dlouhé týdny utichlo, zamysleli jsme se, jak dál. Jak se budou v nové době kanceláře navrhovat? Jaká je role architekta při navrhování prostoru pro práci? A jak vlastně my v Ateliéru Kunc přistupujeme k navrhování kanceláří? Velký rozhovor jsme k tématu s Michalem Matějíčkem také dali časopisu ARCHIZOOM. Téma je jasné. A my pracujeme naplno. A svět okolo nás se vrací k normálu.

Držte se. Váš, Michal

 
 
stáhněte si AKA STORIES
 
 
 
 
VŠECHNA VYDÁNÍ AKA STORIES
NAŠE ARCHITEKTURA
 
 
   
 
 

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]