AKA telier kunc architects
 
31 | únor 2020
 

Byty, kde se krásně žije
Téma prvního letošního AKA Stories.
Jak se navrhuje prostor, kde se lidé budou cítit skvěle?

Milí přátelé,
bydlení je to, co se každého z nás bytostně a velmi osobně dotýká. Pocit „mít dobré bydlení“ má každý z nás v sobě hluboce zakořeněný a já osobně považuji navrhování bydlení za jednu z nejkrásnějších disciplín architektury. Vlastně za její základ. Krásné bydlení plné příjemných emocí je naše práce a poslání v ateliéru. Věnujeme se jí řadu let a vy, kteří pravidelně čtete AKA Stories, víte, že naši vášeň pro krásné interiéry rádi pravidelně sdílíme.

Kromě vybraných předchozích čísel AKA Stories jsme natočili také film, ve kterém popisuji naši filozofii, cestu ke kvalitnímu bydlení, prvky, atmosféru a principy, ze kterých skládáme ležérní interiéry plné emocí. Do tohoto vydání AKA Stories jsme zařadili naše čtyři dokončené byty, na kterých je hezky vidět, jak se dá krásně bydlet. Každý je v jiné části Prahy, každý má jiný příběh a jiného klienta. Každý je originál na míru. Jako všechny naše projekty. Všechny ale spojuje naše láska ke kráse, a hlavně k pohodlnému bydlení.

Inspirujte se, projděte si na následujících stránkách AKAS naše nové bydlení… A pokud chcete od nás navrhnout byt nebo dům, prostě mi napište na ak@atelierkunc.com :).

Za chvíli tady doufám bude jaro a my pro vás už teď chystáme další vydání AKA Stories: těším se na setkání s Vámi, protože v dubnovém AKA Stories přineseme další rozhovory, inspirace i návrhy od Ateliéru Kunc Architects.

Váš, Michal

 
 
stáhněte si AKA STORIES
 
 
 
 
VŠECHNA VYDÁNÍ AKA STORIES
NAŠE ARCHITEKTURA
 
 
   
 
 

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]