AKA telier kunc architects
 
30 | prosinec 2019
 

Emoce v architektuře
Téma letošního posledního AKA Stories.
Jak se navrhuje prostor, kde se lidé budou cítit skvěle?

Milí přátelé,
do Vánoc zbývá pár dnů a my vám přinášíme letošní poslední číslo AKA Stories. Co je na něm nejzajímavější? V minulém čísle jsem Vám představil obsah našeho lifestyle magazínu rozšířený o nové rubriky.

Přidali jsme zajímavý rozhovor, cestování a také můj výběr pěti věcí, které byste při zařizování svého bytu nebo domu neměli opomenout. Ohlasy na rozšířený obsah AKA Stories byly skvělé a já jsem rád, že se Vám více našeho obsahu líbí. Dnes tomu bude nejinak: k rozhovoru jsem si pozval Honzu Klimeše, mého přítele, restaurátora papíru a doslova renesančního člověka.

A pak jsme uprostřed babího léta natočili film. O naší tvorbě. O tom, jak navrhujeme interiéry a jaký je vlastně přístup Ateliéru Kunc Architects k architektuře. O tom, co by Vás mohlo zajímat, než k nám přijdete. Moje vyprávění určitě není dokonalé, ale věřte mi, že jde od srdce. Chtěl jsem s Vámi sdílet mé názory na architekturu a interiérový design. Na to, jak ji vnímáme my v ateliéru. Chcete ho vidět? Tady je.

Užijte si předvánoční čas a také toto vydání AKA Stories. A samozřejmě jako vždycky, budu velmi rád za Váš názor, tentokrát dvojnásobně, protože náš AKA film je pro nás velkým skokem. Napište mi.
Těším se na začátku příštího roku na setkání s Vámi.
Přineseme další rozhovory, inspirace i interiéry a bydlení od Ateliéru Kunc Architects.

Váš, Michal

 
 
stáhněte si AKA STORIES
 
 
 
 
VŠECHNA VYDÁNÍ AKA STORIES
NAŠE ARCHITEKTURA
 
 
   
 
 

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]