Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
03 / listopad 2014
aka
stories
 

PRÁVĚ VÁŠ POCIT ROZHODUJE. VÍTEJTE

 

Právě jste otevřeli třetí číslo AKA Stories, pravidelného měsíčníku Ateliéru Kunc Architects. Náš tým neustále připravuje nové a věříme, že zajímavé projekty, o které se s Vámi rádi podělíme nejen na našem webu, ale i v AKA Stories. Toto vydání, nyní s pořadovým číslem tři, věnujeme hlavnímu tématu a tím jsou pocity.

 

Jak to souvisí s architekturou, asi se nyní ptáte? Každý člověk je jiný a stejné je to podle nás i s domy. Každý náš dům je originál a my Vám v tomto rozšířeném čísle podrobně představíme, jak se podle nás navrhuje rodinný dům, tak aby odrážel Vaše pocity, aby byl odrazem vaší duše. Jedním z takových je i rodinný dům ve Stavbíně. Více najdete na straně 4.

 

Přejeme Vám v listopadu samé pozitivní pocity a nálady, třeba při čtení tohoto AKA Stories.

 

Srdečně Váš,

 

Michal Kunc

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]