Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
26 / prosinec 2018
aka
stories
 

Milí přátelé,

blíží se konec roku, v ateliéru jsme zapálili adventní věnec a začali se chystat na Vánoce. Končíme další rok společné práce a já bych s vámi rád sdílel náš příběh. Jaký byl náš rok 2018?

Každé vydání AKA Stories má své hlavní téma: jednou jsou to naše domy, jindy skandinávské interiéry, pak interiéry kanceláří. Vždy se snažíme prezentovat naši konkrétní práci.
Filozofii, s níž k architektuře a jejímu navrhování přistupujeme. Uvažování a myšlenky „za projektem“. Dneska to uděláme v AKA Stories jinak. Protože pocit, který z letošního roku všichni v ateliéru máme a kterým nám – s jeho přicházejícím koncem – rezonuje nejvíc v mysli (i na monitorech) lze shrnout do jednoho slova. Jsme WINNERS!

Náš rodinný dům v Neveklově získal řadu prestižních ocenění: největší odměnou je pro nás asi titul Winner v mezinárodní soutěži Iconic Awards 2018 za nejlepší rodinný dům. Samozřejmě také tuzemská ocenění Stavba roku a Dřevěná stavba roku. Byl nominován na Českou cenu za architekturu a postoupil do finále soutěže Interiér roku. K tomu připočteme několik dalších ocenění. O dům byl obrovský zájem v médiích, celkem jsme napočítali přes 20 publikací, a to i v respektovaných světových médiích jako je Dwell nebo ArchDaily.

Naše filozofie rodinného domu zaujala velké množství lidí, protože téma rodinného bydlení dnes zajímá širokou veřejnost. Ale k tomu se ještě podrobně vrátím na dalších stránkách AKA Stories.

Co nám přinese nový rok 2019? Něco víme, ale většinu z toho teprve poznáme a uvidíme. Takže jsme na zeď v ateliéru napsali latinské Ad omnia paratus. Tedy: Na všechno připraveni. Buďte i vy na vše připraveni: na dobré (i špatné) zprávy, které přinese příští rok. Na nové zážitky a věci, kterými je radost se obklopovat. Na krásné domy a interiéry, v nichž má smysl žít.

Přeji vám krásné Vánoce.
Klid. Radost. Lásku.
Setkáme se v roce 2019.
Těším se na to!

Váš Michal

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]