Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
25 / říjen 2018
aka
stories
 

Milí přátelé,
vy, kteří sledujete naše sociální sítě a web už víte, jaký úspěch zaznamenal v průběhu tohoto roku náš rodinný dům v Neveklově.

Lapidární dům s opalovanou černou fasádou v průběhu letošního jara a léta sbíral jednu cenu za druhou. European Iconic Award, Dřevostavba roku, Stavba roku Středočeského kraje, celostátní Stavba roku… k tomu řada zmínek v zahraničních i tuzemských médiích… Celkově je tento projekt „hrdinou roku“ a my jsme pyšní na to, že důvěra našeho klienta našla tak širokou a pozitivní odezvu.  

Od rodinných domů a obytných interiérů, kterými jsme vás v předchozích měsících zásobovali v AKA Stories, vás dnes zvu do kanceláře.
Největším projektem, na kterém nyní intenzivně pracujeme, je projekt nových kanceláří pro poradenskou společnost Deloitte.
Jen ve stručnosti: společnost Deloitte přestěhuje své pražské sídlo do nových kanceláří v projektu Churchill. Ten staví od listopadu loňského roku společnost Penta mezi Hlavním nádražím a Vysokou školou ekonomickou. Deloitte plánuje obsadit v budově I přes 12 000 m2, tedy více než 80 % celkové pronajímatelné plochy budovy.

My jsme projekt pro Deloitte využili a připravili pro vás speciální toto „office“ číslo AKA Stories. Protože řada z vás pracuje v kancelářích, dovolte mi nyní podrobně vám představit náš přístup k navrhování kanceláří.
V ateliéru jsme kancelářských interiérů navrhli tisíce metrů čtverečních a za léta práce máme vlastní know-how, jak vytvořit kvalitní a krásné pracovní prostředí.
Pojďte se mnou teď na kávu a přijměte pozvání do kanceláří podle AKA.   
Přeji Vám krásné babí léto.

Váš, Michal

 

 

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]