Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
23 / duben 2018
aka
stories
 

Milí přátelé,

několik let intenzivně pracujeme na našem konceptu „Domu, který je domovem“. Naše filozofie navrhování rodinných domů, přemýšlení a dlouhé diskuse s klienty získávají obrovskou odezvu.

Domy AKA se v posledních měsících objevily v řadě časopisů, a to nejen odborných, ale i těch široce čtených. Rodinný dům v Modřanech byl vybrán na obálky několika známých magazínů, dům v Neveklově právě letí českým internetem a vyvolává zaslouženou pozornost.

Před několika dny jsme za rodinný dům v Neveklově získali ocenění nejlepší Dřevostavba roku a já mám obrovskou radost. Sdílím ji s vámi i s našimi investory, kteří nám umožnili dům navrhnout. Jim patří obrovský dík za důvěru, která přinesla tento krásný dům.

Rád bych se s vámi podělil i o naše další úspěchy a radost na stránkách AKA Stories. Pojďte na návštěvu do rodinného domu v Neveklově a přečtěte si články, které jsme v předchozích měsících publikovali. V ateliéru chystáme spoustu nových projektů, takže materiálu do dalších čísel AKA Stories máme minimálně do konce roku.

 

Přeji Vám krásné jaro

Váš Michal

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]