Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
22 / únor 2018
aka
stories
 

MILÍ ČTENÁŘI AKA STORIES,

Vybrali jsme místo na dosah Prahy, skloubili to nejlepší a vytvořili jedinečný rodinný dům, ve kterém budete bydlet jako o skvělé dovolené.

 

To je v kostce výjimečná Villa Bellevue, kterou nyní připravujeme do Černošic. Únorové vydání AKA Stories jsme věnovali pouze tomuto domu. A také k němu máme samostatný web villa-bellevue.cz, kam vás srdečně zvu.

 

Váš Michal   

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]