Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
21 / prosinec 2017
aka
stories
 

MILÍ ČTENÁŘI AKA STORIES,

jsou to dva roky, kdy jsme vám v AKA Stories naposledy představili téma kanceláří. Pracovní interiéry navrhujeme pro naše klienty s úplně stejným nasazením jako rodinné domy a byty. Ty od nás znáte především: z médií, sociálních sítí i webu. Musím říct, že největším zjištěním těch dvaceti čtyř měsíců je, jak čas letí a co všechno se vlastně dá stihnout za dva roky.

 

Pojďte se s námi ohlédnout za naší „kancelářskou prací“: nad návrhy interiérů pro naše české a mezinárodní klienty jsme strávili tisíce hodin. A stále nás to baví! I když by se mohlo zdát, že návrh „officu“ je pro architekta nuda a tak trochu stereotyp, není to rozhodně pravda. Záleží, jak se k tomu postavíte… Předně vás to musí bavit a musíte chtít hledat nové věci a nápady :-)

 

Stejně jako každá rodina, má i každá firma své zvláštní nastavení, svého ducha a „náladu“. Naším úkolem je tuto emoci podpořit, dát jí prostor a vytvořit landscape – přívětivou interiérovou krajinu.
Pojďte nyní se mnou projít krajinami našich návrhů, prohlédnout si kanceláře, jež v Ateliéru Kunc navrhujeme, a které se hodně blíží našemu unikátnímu konceptu bydlení. Toto je náš landscapeoffice: kanceláře, odkud nebudete chtít jít domů :)
Nevěříte? Pojďte se tedy podívat….

 

Váš Michal   

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]