Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
02 / října 2014
aka
stories
 

Před dvěma týdny jsme Vám do mailu poslali první číslo našich „Příběhů“, tedy nový AKA Stories. Pak jsme odpočítali: 14-13-12… až 0 dní a je tady další číslo. Důvod, proč čtete AKA Stories 02 bezprostředně po prvním vydání je jednoduchý: je tady letošní Designblok 2014! Největší svátek designu široko daleko, a tak ani my nemůžeme chybět. Zveme Vás. V předchozích týdnech jsme finišovali stavbu nového webu, pečlivě ladili koncept našeho mini magazínu AKA Stories, připravovali „design pokojík“ pro ELITE BATH na Designblok a na stole máme spoustu dalších nových projektů. Takže: vítejte u „AKA Stories 02: Hra“. Přesně to je hlavní téma letošního Designbloku. V tomto duchu jsme také připravili poetickou prezentaci luxusní značky ELITE BATH v Superstudiu Hra v Mikulandské ulici. Přijďte navštívit svět krásných keramik Graniti Fiandre a Brix.

Velkou radost nám všem udělaly vaše pozitivní odezvy na první vydání AKA Stories 01! Děkujeme za všechny pozitivní komentáře – vážíme si jich. Stále je ale spousta vizí, kam jít dále. Proto budu rád, když mi napíšete, co se Vám na našem magazínu líbí. A kdybyste nás nestihli na Designbloku, přijeďte k nám do ateliéru na vynikající kávu. Rád Vás tady společně s mými kolegy přivítám.

Váš Michal

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]