Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
18 / listopad 2016
aka
stories
 
 

Vážení a milí čtenáři AKA Stories,
nejsou příběhy jako příběhy. V Ateliéru Kunc Architects pro vás už několik let vydáváme AKA Stories: příběhy spojené s architekturou, designem, cestováním a interiéry.
Náš aktuální newsletter, který právě čtete, je tentokrát o tom, co nás baví nejvíc: o bydlení. Několik let se intenzivně zabýváme tím, jak přetavit naši práci a realizované rodinné domy do konkrétního konceptu, který by popsal, jak o domech a bydlení v nich uvažujeme.

 

Rád bych vám nyní podrobně představil naši filozofii šťastného bydlení.

 

 

Těším se na setkání u dalšího vydání AKA Stories v prosinci 2016.

 

Váš, Michal

 

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]