Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
17 / leden – únor 2016
aka
stories
 

Vážení a milí čtenáři AKA Stories, již třetím rokem pro vás vydáváme naše „příběhy“ – měsíční newsletter plný inspirace, nápadů a především našich realizací. Od podzimu 2014 jsme takto připravili několik set stránek, které pravidelně čte několik tisíc lidí: jste mezi nimi i Vy. Vážíme si vašeho zájmu i všech ohlasů, které AKA Stories newsletter má. Na začátku nového roku se logicky nabízela otázka, kam dál náš časopis směřovat, jaká témata, formu i zaměření AKA Stories dát, aby vás i nadále bavil a zajímal. Naše odpovědi jsou dvě. Asi vás nepřekvapí a my doufáme, že naopak potěší.

 

Tak především z AKA Stories bude od začátku února pravidelný blog AKA Stories na našem webu. Každé pondělí ráno vám přineseme jeden krátký článek, zprávu, naši realizaci, studii… Anebo někdy jen skicu. Prostě malý příběh, ze kterého budeme společně skládat příběhy architektury, designu, navrhování… A druhá novinka, na kterou jste se nás často ptali: proč nejste na Facebooku? Odpověď je tady: ano, nyní jsme i na Facebooku. Lajkujte naši stránku, sledujte nás a budete v obraze o tom, co se u nás v ateliéru děje. A je toho opravdu hodně! 

 

Závěrem mi dovolte vám do nového roku 2016 popřát vše dobré a ať se vám daří!

 

Váš, Michal

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]