Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
16 / prosinec 2015
aka
stories
 

AKA Stories je projekt, který jsme před více než rokem odstartovali s tím, že jsme chtěli vám: našim klientům, spolupracovníkům, přátelům, obchodním partnerům… prostě všem, kteří s Ateliérem Kunc Architects spolupracujete, ukázat náš svět. 

 

Nejen to, na čem právě pracujeme, o čem uvažujeme, co čteme… ale i spoustu věcí okolo architektury a designu. AKA Stories jsou v prvé řadě příběhy. Příběhy, které vyprávíme, fotografie, které ukazujeme, světy, do kterých vás zveme… Každý měsíc přemýšlíme, jak AKA Stories udělat atraktivním, jak online časopisem přinést inspiraci do vašich domovů, nebo i kanceláří… Jak přiblížit náš přístup k navrhování architektury. Když se symbolicky ohlédnu za rokem 2015, mám obrovskou radost. AKA Stories za ten více než rok, co ho vydáváme, čtou tisíce lidí. Jste to i Vy! Děkujeme vám.

 

AKA Stories dnes odebírá přes 2 000 čtenářů a další tisícovka návštěvníků našeho webu si každé naše vydání v pdf stáhne… Jsme rádi, že práce AKA i naše přemýšlení o architektuře má takový dosah. Takže, naši milí čtenáři: vítejte u posledního letošního AKA stories vydání. Užijte si Vánoce, vypněte své telefony, notebooky, tablety, počítače. Odpojte se. Ale než to uděláte, pročtěte si naše prosincové vydání.

 

Krásné Vánoce Vám přeje,
Michal Kunc

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]