Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
15 / listopad 2015
aka
stories
 

Protože minulé vydání AKA Stories věnované našemu toskánskému výletu vzbudilo mezi čtenáři nebývalý ohlas, rozhodli jsme se – i když Vánoce jsou za dveřmi – ještě jednou pro 'cestování s architektem'. Navíc ze slunného jihu, kde jsme byli minule, je to do Amsterodamu něco málo přes čtyři hodiny letadlem. Opačný konec Evropy je ale pro naše klíčové téma bydlení a rezidenčních interiérů neméně inspirativní jako jižní Toskánsko.

 

Máme rádi otevřenost, světlé, bílé interiéry, velká okna, ale i předzahrádky a otevřené bydlení… To všechno je pulsující Amsterodam, město, které žije. Inspiruje. Přitahuje. Pojďte ho s námi navštívit.

 

Michal Matějíček, architekt

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]