Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
14 / říjen 2015
aka
stories
 

V minulém vydání AKA Stories jsme vám velmi podrobně představili náš unikátní koncept landscape office. Před měsícem jsem vás zval na prohlídku našich interiérů kancelářských prostorů, které jsme v předchozích letech realizovali. Na příchod podzimu jsme pak měli nachystané 'skandinávské číslo' plné severských smrků, rozpálených krbů a hlavně minimalistických interiérů.

 

Ale jak jsme se probírali plánem celého vydání, řekli jsme si: změna je život! Zapomeňte na zimu, podzimní plískanice, jež zrovna panují, a pojďte s námi ještě na chvíli cestovat.

 

Moje rubrika Na nástěnce Michala je v AKA Stories často zaměřená na cestování. Rád objevuji nové krajiny z pohledu toho, jak se v nich žije, jak se bydlí, jak se jí… Zajímá mne jedinečný 'lifestyle'. Střípky, nálady a zkušenosti pak přenáším do návrhů našich domů a interiérů. Vytvářím originalitu a náladu, která se nedá koupit. To mě baví… Proto bude toto říjnové číslo věnované hlavně Toskánsku. Nedávno jsem se z této krajiny vrátil, mám s ní spojené skvělé jídlo a pití, příjemné a pohostinné lidi…

 

Lásku k zemi, krásné staré i nové domy přirozeně propojené s terasami, zahradami, výhledy. Tedy vše, co zcela přesně naplňuje krédo našeho navrhování: 'Dům má připomínat místo, kde trávíte dobrou dovolenou'. Než vám v listopadu naservírujeme chladnou Skandinávii, pojďte se s námi alespoň na chvíli vrátit k harmonii jihu, k domům plným slunce. A zážitkům, které jsme pro vás letos v létě nasbírali v Toskánsku.

 

Jako novinku jsme přidali do celého newsletteru AKA Navigaci – odkazy a tipy na další zajímavé zdroje, místa na mapách nebo videa, která doplňují naše (nejen aktuální toskánské) cestování.

 

Příjemné čtení vám za celý tým Ateliéru Kunc přeje

 

Michal Kunc, architekt

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]