Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
07 / březen 2015
aka
stories
 

Spolu s jarem nám do ateliéru přišla spousta nových myšlenek a nápadů. Většinu času tak trávíme s kolegy v naší kanceláři v Kobylisích. Rozhodli jsme se proto věnovat další AKA právě tématu kanceláře jako obytného prostoru.

 

V tomto čísle vám představíme, jak propojujeme navrhování kanceláří s každodenním životem. Doma chceme mít to nejlepší prostředí. Proč bychom ho tedy neměli mít i v práci? Inspirativní „kancelářské“ čtení.

 

Srdečně Váš, Michal K.

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]