Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
06 / únor 2015
aka
stories
 

MŮŽOU DOMY VYPRÁVĚT PŘÍBĚHY?

CO ASI TYTO PŘÍBĚHY ŘÍKAJÍ O SVÉM MAJITELI?

 

Na toto často myslím a představuji si, jak domy mluví. Když člověk rozumí jazyku, hned pozná, která slova se mohou ve větě nahrazovat, a která ne. Která se k sobě hodí a kterým je lépe se vyhnout. Myslím, že to stejné platí i o domech a interiérech… Co asi vykřikuje vaše kuchyně? Víte to? Dokážete to alespoň odhadnout? Zkuste se zamyslet….

Vítám Vás u dalšího čísla AKA stories, kde představím jazyk našeho ateliéru a poodhalím to, co naše realizace vyprávějí o svých majitelích.

Inspirativní únorové čtení.

 

Srdečně Váš, Michal K.

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]