AKA telier kunc architects
 
AKA STORIES MINI 01 | duben 2020
 

AKA STORIES MINI
Každý týden podcast Michala Kunce
Jak se navrhuje prostor, kde se lidé budou cítit skvěle?

Milí přátelé,
je to teprve pár týdnů, co jsme se společně potkali na stránkách prvního letošního vydání AKA Stories. Představoval jsem vám novinky v našem ateliéru a přál vám krásné přicházející jaro. Společně jsme procházeli krásnými interiéry našich dokončených bytů a zamýšleli se nad tím, jak se dá krásně bydlet. Svět se za poslední měsíc změnil.

Změnil se tak, jak to nikdo z nás nečekal, nezažil a nemohl ani předpokládat. Proto jsem se rozhodl komentovat aktuální situaci – ani ne tak v architektuře, jako spíš ve společnosti a ve světě okolo nás Stejně jako Vy, i my v Ateliéru Kunc sedíme doma, snažíme se pracovat a zároveň usilovně přemýšlíme, co bude dál? Jakým směrem se bude ubírat naše práce? Jaké stavby, domy a byty budeme navrhovat zítra, za měsíc nebo za rok?

Protože nejhorší, co člověk může udělat v současné situaci, je mít strach a mlčet, napíšeme Vám pravidelně každý týden. Budeme s Vámi – stejně jako doposud v AKA Stories – sdílet naše pocity, naše úvahy a náš pohled na architekturu v turbulentně se měnícím světě.

Rychle jsme přizpůsobili náš formát: vytvořili AKA Stories mini a tady je první vydání. Nechceme naši vášeň pro architekturu a krásné bydlení nechat zničit strachem a obavami okolo nás. Zároveň máme čas se na chvíli zastavit, rozmyslet a odpovědět si společně na spoustu základních otázek: jak se bude dál bydlet? Jak se promění svět osobní, ale i pracovní?

Dobře víte, že to jsou témata, která v AKA Stories pravidelně rozebíráme od začátku vydávání. Dnes nabývají na větší intenzitě: bydlení, krása a mezilidské vztahy jsou dnes o mnoho důležitější, než tomu bylo před pár týdny.

Držte se!

Váš, Michal

 
 
VŠECHNA VYDÁNÍ AKA STORIES
NAŠE ARCHITEKTURA
 
 
   
 
 
stáhněte si AKA STORIES
 
 

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]