AKA telier kunc architects
 
28 | červen 2019
 

Chcete se s námi pobavit
o tom, jak se připravují moderní kanceláře, jako jsou ty pro firmu Deloitte?
Jak se navrhuje prostor pro práci, kde se lidé budou cítit skvěle?

Milí přátelé,
letos na jaře jsme dokončili jeden z největších projektů kanceláří. V budově Churchill jsme pro mezinárodní poradenskou společnost Deloitte navrhli na více než 12 000 metrech čtverečních jedinečný interiér. Dovolte mi vzít vás nyní na prohlídku naší několik let trvající práce: pracovali jsme na ní s radostí a obrovským nasazením.
Dnes mohu s hrdostí říct, že to opravdu stálo za to! Deloitte má krásné a pohodlné kanceláře a naše práce našla velký ohlas nejen mezi odbornou veřejností, ale hlavně u těch nejdůležitějších, a těmi jsou uživatelé. Lidé, kteří ve firmě Deloitte nejen pracují, ale také klienti a návštěvníci, kteří sem chodí na schůzky. Když jsme na začátku června spustili registrace na prohlídky interiérů Deloitte, zaznamenali jsme obrovský zájem a všechny čtyři termíny byly ihned zaplněn.
Protože chceme s naším klientem výsledek naší společné práce představit všem, které zajímá, plánujeme na září další kolo komentovaných prohlídek. Včas vám dáme vědět termíny a budete-li se chtít s námi v interiérech Deloitte potkat, rádi vás uvidíme.

Přeji Vám krásné léto!

Váš, Michal

 
 
stáhněte si AKA STORIES
 
 
 
 
VŠECHNA VYDÁNÍ AKA STORIES
NAŠE ARCHITEKTURA
 
 
   
 
 

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]