Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně, klikněte zde.
27 / březen 2019
aka
stories
 

Milí přátelé,
letos s naším minilifestylem poprvé. Ale rozhodně ne naposledy. Toto je tedy další, tentokrát již jarní vydání našeho AKA Stories.
Téma je jasné, bydlení na zahradě, to nás nejvíce baví.

Sice je ještě brzy na pobývání na zahradě, lyžařská sezóna na horách v plném proudu, ale jaro… jaro je už skoro tady!

V ateliéru naplno pracujeme na nových projektech domů i interiérů bytů, dokončujeme kanceláře pro poradenskou společnost Deloitte, což je aktuálně asi největší kancelářská realizace na trhu a náš zatím největší projekt. Až bude náš projekt Deloitte za pár měsíců dokončený, připravíme samostatné vydání časopisu, kde vše podrobně představíme. Určitě bude o co stát.

V tomto vydání se ale budeme věnovat rodinnému bydlení a domům, které tak rádi navrhujeme. O bydlení jako o dobré dovolené jsme již několikrát psali, pořád je to pro nás základní kámen naší filozofie bydlení, dnes se ale zaměříme na jeden – pro nás opravdu důležitý – moment a to je bydlení na zahradě.

Propojení interiéru s exteriérem je důležitým prvkem všech našich rodinných domů. A kdy jindy, než teď, když přichází jaro, se na to nepodívat? Ne nadarmo říkám klientům že si k nám nepřišli pro dům, ale pro bydlení, dům je pro mne vlastně takový velmi pohodlný byt na zahradě. Dobře bydlet, interier propojený s exteriérem zahrady,  to je základ naší práce.

Zvu vás tedy na bydlení na zahradě. Všichni už se těšíme až bude teplo a budeme na zahradě našeho atelieru trávit čas, tak přijměte tohle číslo AKAS jako ochutnávku toho co už brzy přijde,.

Krásné teplé jaro Vám přeje
Váš, Michal

Stáhněte si AKA Stories
click here

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]