AKA telier kunc architects
 
34 | březen 2021
 

Milí přátelé,

koncept krásného bydlení, který navrhujeme – a hlavně žijeme – už řadu let, jsme nyní přetavili do stejnojmenného seriálu. Zatím má první čtyři díly a já jsem nadšený, protože doposud ho vidělo přes 30 000 diváků. Třeba i Vy.

Bydlení a interiér našeho domova jsou velmi důležité pro každého z nás a my v Ateliéru Kunc se emocím, pocitům a náladě v interiéru věnujeme systematicky, dlouho a poctivě. Náš seriál vás zavede do rodinného domu v Průhonicích a také do rodinného domu v Modřanech. Pojďte se tedy pohodlně usadit, připravte si svůj oblíbený čaj nebo kávu a pojďte společně se mnou projít krok po krokem našimi krásnými a pohodlnými domy a jejich interiéry. Protože krása bydlení je to, co tvoří základ našeho života. Jsou to základy, na kterých stavíme své Bytí. Naše útočiště, náš domov. A dnes v této zvláštní době, plné nejistot, to platí dvojnásobně.

Napište mi, jak se vám náš seriál líbí. Ozvěte se, pokud vás inspiruje…

Těším se na další setkání.

Váš, Michal

 
 
stáhněte si AKA STORIES
 
 
 
 
VŠECHNA VYDÁNÍ AKA STORIES
NAŠE ARCHITEKTURA
 
 
   
 
 

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]