AKA telier kunc architects
 
29 | září 2019
 

Chcete se s námi pobavit
o tom, jak se vznikají rezidenční interiéry a krásné bydlení, jako je Vintage flat?
Jak se navrhuje prostor, kde se lidé budou cítit skvěle?

Milí přátelé,
po šesti letech vydávání AKA Stories výrazně měníme koncept.
Z newsletteru, který jsme začali připravovat především pro naše příznivce a klienty, se pomalu posouváme k regulérnímu časopisu.
Proč? Chceme s vámi sdílet náš pohled na svět: naše cesty, naše radosti, naše příběhy. A samozřejmě naši architekturu, která tím vším prostupuje. Ostatně i proto se náš časopis jmenuje AKA Stories. V tomto podzimním čísle také poprvé najdete rozhovor s našimi klienty. Máme obrovské štěstí, že pracujeme pro zajímavé a skvělé lidi a můžeme se tak navzájem obohacovat! A právě tyto zajímavé osobnosti vám chceme pravidelně představovat. Proto do každého čísla AKA Stories pozveme jednoho z našich klientů, aby představil nejen svou práci, ale i společné dílo s Ateliérem Kunc Architects. Dnes je naším hostem Veronika Brázdilová, generální ředitelka společnosti XEROX pro Českou a Slovenskou republiku a Maďarsko.

Užijte si nové AKA Stories. Budu opravdu rád, když mi napíšete, jak se vám náš nový koncept líbí na ak@atelierkunc.com. A příště? Další rozhovory, další inspirace a další krásné interiéry a bydlení od Ateliéru Kunc Architects.
Váš, Michal

 
 
stáhněte si AKA STORIES
 
 
 
 
VŠECHNA VYDÁNÍ AKA STORIES
NAŠE ARCHITEKTURA
 
 
   
 
 

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti Atelier Kunc Architects s.r.o. se sídlem: Ke Stírce 1844/35, 182 00 Praha 8, IČ: 257 23 286. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: akastories@atelierkunc.com. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]